0925R-562J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0925R-562J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH
lomakkeissa: 0925R-562J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3500 pcs
  • Viesti
0925R-562J: n tekniset tiedot
Osa numero 0925R-562J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 124MA 2.9 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 60083 pcs Tietolomake 0925R-562J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja 0925R
Arvioinnit - Q @ Freq 54 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 0925R-562J TR 3500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 60MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Shielded Molded Inductor 124mA 2.9 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 124mA Nykyinen - värikylläisyys 124mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
0925R-474K
0925R-474K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM TH