0925R-681H
Tuote-esittely
Osa numero: 0925R-681H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
lomakkeissa: 0925R-681H.pdf
  • Viesti
0925R-681H: n tekniset tiedot
Osa numero 0925R-681H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 41286 pcs Tietolomake 0925R-681H.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja 0925R
Arvioinnit - Q @ Freq 39 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 0925R-681H TR 3500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 180MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Shielded Molded Inductor 430mA 240 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 430mA Nykyinen - värikylläisyys 430mA
Liittyvät tuotteet
0925R-681J
0925R-681J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 680NH 430MA 240 MOHM
Varastossa: 73377 pcs
ladata: 0925R-681J.pdf
RFQ
0925R-564H
0925R-564H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 560UH 40MA 28 OHM TH
Varastossa: 20785 pcs
ladata: 0925R-564H.pdf
RFQ
0925R-681K
0925R-681K
ladata: 0925R-681K.pdf
0925R-682K
0925R-682K
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH
ladata: 0925R-682K.pdf
0925R-564K
0925R-564K
ladata: 0925R-564K.pdf
0925R-563K
0925R-563K
Kuvaus: FIXED IND 56UH 64MA 11 OHM TH