0925R-821J
Tuote-esittely
Osa numero: 0925R-821J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
lomakkeissa: 0925R-821J.pdf
  • Viesti
0925R-821J: n tekniset tiedot
Osa numero 0925R-821J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 65561 pcs Tietolomake 0925R-821J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Shielded Sarja 0925R
Arvioinnit - Q @ Freq 38 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 0925R-821J TR 3500 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 165MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Shielded Molded Inductor 405mA 270 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 270 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 405mA Nykyinen - värikylläisyys 405mA
Liittyvät tuotteet
0925R-823H
0925R-823H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 82UH 59MA 13 OHM TH
Varastossa: 19931 pcs
ladata: 0925R-823H.pdf
RFQ
0925R-822H
0925R-822H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 111MA 3.6 OHM TH
Varastossa: 47770 pcs
ladata: 0925R-822H.pdf
RFQ
0925R-821K
0925R-821K
Kuvaus: FIXED IND 820NH 405MA 270 MOHM
ladata: 0925R-821K.pdf
0925R-682K
0925R-682K
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 118MA 3.2 OHM TH