1008-332J
API DelevanAPI Delevan
1008-332J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1008-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM
lomakkeissa: 1008-332J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1008-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 1008-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 398MA 950 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 55982 pcs Tietolomake 1008-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 1008-332J TR 500
DN08332JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 60MHz Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 398mA 950 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max Nykyinen arvostelu 398mA