1008-473J
API DelevanAPI Delevan
1008-473J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1008-473J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
lomakkeissa: 1008-473J.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
1008-473J: n tekniset tiedot
Osa numero 1008-473J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 48345 pcs Tietolomake 1008-473J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1008
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Muut nimet 1008-473J TR 500
DN08473JTR
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 47µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 11MHz Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 120mA 10 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max Nykyinen arvostelu 120mA