1008R-123H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1008R-123H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
lomakkeissa: 1008R-123H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1008R-123H: n tekniset tiedot
Osa numero 1008R-123H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 32295 pcs Tietolomake 1008R-123H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1008 Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 1008R-123H TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.085" (2.16mm) Taajuus - Self Resonant 24MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 207mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 207mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
1008R-122H
1008R-122H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 591MA 430 MOHM
Varastossa: 36727 pcs
ladata: 1008R-122H.pdf
RFQ
1008R-123J
1008R-123J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 207MA 3.5 OHM SMD
Varastossa: 53409 pcs
ladata: 1008R-123J.pdf
RFQ
1008R-123K
1008R-123K