1008R-681H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 1008R-681H
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM
lomakkeissa: 1008R-681H.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
1008R-681H: n tekniset tiedot
Osa numero 1008R-681H Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 680NH 760MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34943 pcs Tietolomake 1008R-681H.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package 1008 Koko / Dimension 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
suojaus Unshielded Sarja 1008R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2-SMD, J-Lead
Muut nimet 1008R-681H TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 680nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.085" (2.16mm) Taajuus - Self Resonant 175MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 680nH Unshielded Inductor 760mA 260 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 760mA Nykyinen - värikylläisyys -