100R-101M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100R-101M
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM
lomakkeissa: 100R-101M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
100R-101M: n tekniset tiedot
Osa numero 100R-101M Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 100NH 304MA 170 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2133 pcs Tietolomake 100R-101M.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 100R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 50MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 100R-101M BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 100nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.065" (1.65mm) Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 100nH Unshielded Inductor 304mA 170 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 304mA Nykyinen - värikylläisyys -