100R-182F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100R-182F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 102MA 1.5 OHM
lomakkeissa: 100R-182F.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 957 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 957 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
100R-182F: n tekniset tiedot
Osa numero 100R-182F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 102MA 1.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 957 pcs Tietolomake 100R-182F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 100R
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 7.9MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 100R-182F BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.065" (1.65mm) Taajuus - Self Resonant 95MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Inductor 102mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 102mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
100R-181K
100R-181K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 180NH 287MA 190 MOHM
Varastossa: 3089 pcs
ladata: 100R-181K.pdf
RFQ
100R-181F
100R-181F
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 840 pcs
ladata: 100R-181F.pdf
RFQ
100R-220J
100R-220J
Kuvaus: FIXED IND 22NH 418MA 90 MOHM
Varastossa: 1121 pcs
ladata: 100R-220J.pdf
100R-182K
100R-182K
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 102MA 1.5 OHM
ladata: 100R-182K.pdf
100R-220K
100R-220K