100R-271F
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 100R-271F
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270NH 256MA 240 MOHM
lomakkeissa: 100R-271F.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 654 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 654 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
  • Viesti
100R-271F: n tekniset tiedot
Osa numero 100R-271F Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270NH 256MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 654 pcs Tietolomake 100R-271F.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 100R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 100R-271F BULK 50 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 270nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.065" (1.65mm) Taajuus - Self Resonant 250MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270nH Unshielded Inductor 256mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 256mA Nykyinen - värikylläisyys -