103-100JS
API DelevanAPI Delevan
103-100JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-100JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
lomakkeissa: 103-100JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103-100JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-100JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 17534 pcs Tietolomake 103-100JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-100JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 2.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.27A Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-1010-BL-00200
103-1010-BL-00200
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: CBL USB3.0 A/M-A/F
Varastossa: 10395 pcs
ladata: 103-1010-BL-00200.pdf
RFQ
valmistajat: EDAC Inc.
Kuvaus: CONNECTOR - PRINTED CIRCUIT
Varastossa: 9553 pcs
ladata: 103-027-450-200.pdf
RFQ
103-100M
103-100M
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
ladata: 103-100M.pdf
103-100K
103-100K
valmistajat: API Delevan
ladata: 103-100K.pdf
103-100J
103-100J
ladata: 103-100J.pdf
valmistajat: Bivar, Inc.
Kuvaus: MOUNT CIRCULAR TO18 0.080"
ladata: 103-080.pdf
valmistajat: CNC Tech
Kuvaus: CABLE USB3.0 A/M-A/F 3M
ladata: 103-1010-BL-00300.pdf
103-100KS
103-100KS
ladata: 103-100KS.pdf
valmistajat: EDAC Inc.
103-100MS
103-100MS
ladata: 103-100MS.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna