103-181FS
API DelevanAPI Delevan
103-181FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-181FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
lomakkeissa: 103-181FS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103-181FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-181FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 6395 pcs Tietolomake 103-181FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-181FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 180nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 550MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 180nH Unshielded Inductor 695mA 200 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 695mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-180JS
103-180JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 18NH 1.03A 93 MOHM SMD
Varastossa: 19109 pcs
ladata: 103-180JS.pdf
RFQ
103-181F
103-181F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 180NH 695MA 200 MOHM
Varastossa: 6763 pcs
ladata: 103-181F.pdf
RFQ
103-181H
103-181H
ladata: 103-181H.pdf
103-180K
103-180K
ladata: 103-180K.pdf
103-181G
103-181G