103-221JS
API DelevanAPI Delevan
103-221JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-221JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
lomakkeissa: 103-221JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103-221JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-221JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16242 pcs Tietolomake 103-221JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-221JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 450MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Inductor 665mA 220 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 665mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-222G
103-222G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 310MA 1 OHM SMD