103-271FS
API DelevanAPI Delevan
103-271FS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-271FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
lomakkeissa: 103-271FS.pdf
  • Viesti
103-271FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-271FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5967 pcs Tietolomake 103-271FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-271FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 270nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 375MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
103-271GS
103-271GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Varastossa: 8431 pcs
ladata: 103-271GS.pdf
RFQ
103-270JS
103-270JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27NH 925MA 114 MOHM
Varastossa: 16596 pcs
ladata: 103-270JS.pdf
RFQ
103-270K
103-270K