103-391JS
API DelevanAPI Delevan
103-391JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-391JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
lomakkeissa: 103-391JS.pdf
  • Viesti
103-391JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-391JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18530 pcs Tietolomake 103-391JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-391JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 390nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 235MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390nH Unshielded Inductor 635mA 240 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 240 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 635mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
103-391J
103-391J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 390NH 635MA 240 MOHM
Varastossa: 19791 pcs
ladata: 103-391J.pdf
RFQ
103-391G
103-391G
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 7956 pcs
ladata: 103-391G.pdf
RFQ
103-391FS
103-391FS
ladata: 103-391FS.pdf
103-391K
103-391K