103-470JS
API DelevanAPI Delevan
103-470JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-470JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
lomakkeissa: 103-470JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103-470JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-470JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 19948 pcs Tietolomake 103-470JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 42 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-470JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 47nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 1.22GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47nH Unshielded Inductor 820mA 145 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 145 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 820mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-392J
103-392J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Varastossa: 20786 pcs
ladata: 103-392J.pdf
RFQ
103-392K
103-392K
valmistajat: API Delevan