103-471JS
API DelevanAPI Delevan
103-471JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-471JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
lomakkeissa: 103-471JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
103-471JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-471JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18513 pcs Tietolomake 103-471JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-471JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 215MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Inductor 610mA 260 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 610mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-471H
103-471H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 470NH 610MA 260 MOHM
Varastossa: 12566 pcs
ladata: 103-471H.pdf
RFQ
103-471K
103-471K
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 27156 pcs
ladata: 103-471K.pdf
RFQ
103-471G
103-471G
ladata: 103-471G.pdf
103-472F
103-472F
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
ladata: 103-472F.pdf
103-472FS
103-472FS
ladata: 103-472FS.pdf