103-820JS
API DelevanAPI Delevan
103-820JS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-820JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
lomakkeissa: 103-820JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
103-820JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-820JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 16088 pcs Tietolomake 103-820JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 34 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-820JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 82nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 915MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82nH Unshielded Inductor 675mA 212 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 212 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 675mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-821F
103-821F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
Varastossa: 6423 pcs
ladata: 103-821F.pdf
RFQ
103-821G
103-821G
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 8546 pcs
ladata: 103-821G.pdf
RFQ
103-821FS
103-821FS
ladata: 103-821FS.pdf
103-682J
103-682J
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
ladata: 103-682J.pdf
103-682K
103-682K
ladata: 103-682K.pdf
Kuvaus: FIXED IND 82NH 675MA 212 MOHM
ladata: 103-820J.pdf
103-820KS
103-820KS
ladata: 103-820KS.pdf
ladata: 103-682KS.pdf