103-821KS
API DelevanAPI Delevan
103-821KS Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103-821KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM
lomakkeissa: 103-821KS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103-821KS: n tekniset tiedot
Osa numero 103-821KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 19595 pcs Tietolomake 103-821KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103-821KS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 820nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 160MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820nH Unshielded Inductor 430mA 530 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 430mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103-822GS
103-822GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 195MA 2.5 OHM
Varastossa: 7318 pcs
ladata: 103-822GS.pdf
RFQ
103-821K
103-821K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 820NH 430MA 530 MOHM