103R-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-100JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD
lomakkeissa: 103R-100JS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103R-100JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-100JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10NH 1.27A 60 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18489 pcs Tietolomake 103R-100JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 60 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-100JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 10nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 2.7GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10nH Unshielded Inductor 1.27A 60 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 1.27A Nykyinen - värikylläisyys -