103R-122JS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-122JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM
lomakkeissa: 103R-122JS.pdf
  • Viesti
103R-122JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-122JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 360MA 740 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15534 pcs Tietolomake 103R-122JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-122JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 130MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 360mA 740 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 740 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 360mA Nykyinen - värikylläisyys -