103R-153JS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-153JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD
lomakkeissa: 103R-153JS.pdf
  • Viesti
103R-153JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-153JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 135MA 5.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15049 pcs Tietolomake 103R-153JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-153JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 30MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Inductor 135mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 135mA Nykyinen - värikylläisyys -