103R-221JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-221JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM
lomakkeissa: 103R-221JS.pdf
  • Viesti
103R-221JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-221JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19099 pcs Tietolomake 103R-221JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-221JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 450MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Inductor 665mA 220 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 665mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103R-221J
103R-221J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 220NH 665MA 220 MOHM