103R-332FS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-332FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM
lomakkeissa: 103R-332FS.pdf
  • Viesti
103R-332FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-332FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 260MA 1.4 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5716 pcs Tietolomake 103R-332FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-332FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 70MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 260mA 1.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 260mA Nykyinen - värikylläisyys -