103R-392JS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-392JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
lomakkeissa: 103R-392JS.pdf
  • Viesti
103R-392JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-392JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19997 pcs Tietolomake 103R-392JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 24 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-392JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 68MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Inductor 250mA 1.55 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.55 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103R-470J
103R-470J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47NH 820MA 145 MOHM
Varastossa: 20848 pcs
ladata: 103R-470J.pdf
RFQ
103R-392GS
103R-392GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.9UH 250MA 1.55 OHM
Varastossa: 7968 pcs
ladata: 103R-392GS.pdf
RFQ
103R-392K
103R-392K