103R-560JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-560JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
lomakkeissa: 103R-560JS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
103R-560JS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-560JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 19383 pcs Tietolomake 103R-560JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 39 @ 50MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-560JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Phenolic Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 50MHz induktanssi 56nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 1.11GHz
Yksityiskohtainen kuvaus 56nH Unshielded Inductor 760mA 170 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 760mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103R-472JS
103R-472JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Varastossa: 20005 pcs
ladata: 103R-472JS.pdf
RFQ
103R-472J
103R-472J
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 22074 pcs
ladata: 103R-472J.pdf
RFQ
103R-560J
103R-560J
Kuvaus: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM