103R-562FS
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-562FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
lomakkeissa: 103R-562FS.pdf
  • Viesti
103R-562FS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-562FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6490 pcs Tietolomake 103R-562FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-562FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 55MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 220mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
103R-562G
103R-562G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Varastossa: 8087 pcs
ladata: 103R-562G.pdf
RFQ
103R-562GS
103R-562GS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 6831 pcs
ladata: 103R-562GS.pdf
RFQ
103R-561K
103R-561K
Kuvaus: FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM