103R-682KS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 103R-682KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM
lomakkeissa: 103R-682KS.pdf
  • Viesti
103R-682KS: n tekniset tiedot
Osa numero 103R-682KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 210MA 2.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 18780 pcs Tietolomake 103R-682KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 103R
Arvioinnit - Q @ Freq 22 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 103R-682KS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 6.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 50MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Inductor 210mA 2.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 210mA Nykyinen - värikylläisyys -