105-103JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 105-103JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
lomakkeissa: 105-103JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
105-103JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-103JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18044 pcs Tietolomake 105-103JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-103JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 38MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 130mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-103H
105-103H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Varastossa: 14154 pcs
ladata: 105-103H.pdf
RFQ
105-103K
105-103K
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 24416 pcs
ladata: 105-103K.pdf
RFQ
105-103HS
105-103HS
ladata: 105-103HS.pdf
105-103J
105-103J