105-122JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-122JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
lomakkeissa: 105-122JS.pdf
  • Viesti
105-122JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-122JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14902 pcs Tietolomake 105-122JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-122JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 115MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 310mA Nykyinen - värikylläisyys -
Liittyvät tuotteet
105-122KS
105-122KS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Varastossa: 21479 pcs
ladata: 105-122KS.pdf
RFQ
105-122G
105-122G
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 8953 pcs
ladata: 105-122G.pdf
RFQ
105-122K
105-122K
ladata: 105-122K.pdf
105-122FS
105-122FS
ladata: 105-122FS.pdf
105-122J
105-122J
ladata: 105-122J.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: BK .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
ladata: 105-1303-002.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: RD .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
ladata: 105-1302-002.pdf
105-122GS
105-122GS
ladata: 105-122GS.pdf
105-122HS
105-122HS
ladata: 105-122HS.pdf
Kuvaus: GN .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Kuvaus: WH .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
105-122H
105-122H
ladata: 105-122H.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna