105-151FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 105-151FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
lomakkeissa: 105-151FS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
105-151FS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-151FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 4596 pcs Tietolomake 105-151FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-151FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 440MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 775mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-151GS
105-151GS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Varastossa: 6456 pcs
ladata: 105-151GS.pdf
RFQ
105-151HS
105-151HS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 10096 pcs
ladata: 105-151HS.pdf
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: RD .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
ladata: 105-1302-002.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: GN .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
ladata: 105-1304-002.pdf
105-151H
105-151H
ladata: 105-151H.pdf
105-151F
105-151F
ladata: 105-151F.pdf
105-151JS
105-151JS
ladata: 105-151JS.pdf
105-151J
105-151J
ladata: 105-151J.pdf
Kuvaus: YL .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Kuvaus: BL .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
105-151G
105-151G
ladata: 105-151G.pdf
Kuvaus: BK .060 TIP PLG INSUL SHRDD TRRT
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna