105-271FS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-271FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
lomakkeissa: 105-271FS.pdf
  • Viesti
105-271FS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-271FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5114 pcs Tietolomake 105-271FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-271FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 270nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 330MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-271H
105-271H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Varastossa: 14386 pcs
ladata: 105-271H.pdf
RFQ
105-271G
105-271G
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 9824 pcs
ladata: 105-271G.pdf
RFQ
105-271J
105-271J
ladata: 105-271J.pdf
105-271HS
105-271HS
ladata: 105-271HS.pdf
105-271F
105-271F
ladata: 105-271F.pdf
105-222JS
105-222JS
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 235MA 1.7 OHM
ladata: 105-222JS.pdf
ladata: 105-222J.pdf
105-222K
105-222K