105-392KS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-392KS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM
lomakkeissa: 105-392KS.pdf
  • Viesti
105-392KS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-392KS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.9UH 185MA 2.8 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 23701 pcs Tietolomake 105-392KS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-392KS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.9µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 57MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Inductor 185mA 2.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 185mA Nykyinen - värikylläisyys -