105-471JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-471JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM
lomakkeissa: 105-471JS.pdf
  • Viesti
105-471JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-471JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18765 pcs Tietolomake 105-471JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-471JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 470nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 178MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Inductor 555mA 310 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 555mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-471J
105-471J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 470NH 555MA 310 MOHM
Varastossa: 21306 pcs
ladata: 105-471J.pdf
RFQ
105-472FS
105-472FS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Varastossa: 6013 pcs
ladata: 105-472FS.pdf
RFQ
105-472F
105-472F