105-561JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-561JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
lomakkeissa: 105-561JS.pdf
  • Viesti
105-561JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-561JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 14924 pcs Tietolomake 105-561JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-561JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 560nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 163MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 460mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-562F
105-562F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Varastossa: 6292 pcs
ladata: 105-562F.pdf
RFQ
105-561FS
105-561FS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Varastossa: 6104 pcs
ladata: 105-561FS.pdf
RFQ
105-562G
105-562G
ladata: 105-562G.pdf
105-561H
105-561H
ladata: 105-561H.pdf