105-562JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105-562JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
lomakkeissa: 105-562JS.pdf
  • Viesti
105-562JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105-562JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 19425 pcs Tietolomake 105-562JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105-562JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 5.6µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 47MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Unshielded Inductor 170mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 170mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105-562FS
105-562FS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Varastossa: 6339 pcs
ladata: 105-562FS.pdf
RFQ
105-681F
105-681F
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 680NH 395MA 620 MOHM
Varastossa: 6476 pcs
ladata: 105-681F.pdf
RFQ
105-562H
105-562H
ladata: 105-562H.pdf
105-562GS
105-562GS
ladata: 105-562GS.pdf
105-562K
105-562K
ladata: 105-562K.pdf
105-562HS
105-562HS
ladata: 105-562HS.pdf
ladata: 105-681GS.pdf
105-681G
105-681G
ladata: 105-681G.pdf
ladata: 105-562G.pdf
105-562KS
105-562KS
ladata: 105-562KS.pdf
ladata: 105-681FS.pdf
105-562J
105-562J
ladata: 105-562J.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna