105R-103JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-103JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
lomakkeissa: 105R-103JS.pdf
  • Viesti
105R-103JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-103JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16913 pcs Tietolomake 105R-103JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-103JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 10µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 38MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 130mA Nykyinen - värikylläisyys -