105R-121JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-121JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
lomakkeissa: 105R-121JS.pdf
  • Viesti
105R-121JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-121JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 12587 pcs Tietolomake 105R-121JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-121JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 120nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 500MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 120nH Unshielded Inductor 830mA 140 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 830mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105R-122FS
105R-122FS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Varastossa: 5167 pcs
ladata: 105R-122FS.pdf
RFQ
105R-121KS
105R-121KS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 120NH 830MA 140 MOHM
Varastossa: 18571 pcs
ladata: 105R-121KS.pdf
RFQ
105R-121K
105R-121K
ladata: 105R-121K.pdf
105R-121J
105R-121J