105R-122JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-122JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
lomakkeissa: 105R-122JS.pdf
  • Viesti
105R-122JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-122JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15456 pcs Tietolomake 105R-122JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-122JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.2µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 115MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.2µH Unshielded Inductor 310mA 1 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 310mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105R-122H
105R-122H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 310MA 1 OHM SMD
Varastossa: 12334 pcs
ladata: 105R-122H.pdf
RFQ
105R-122J
105R-122J
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 20270 pcs
ladata: 105R-122J.pdf
RFQ
105R-122K
105R-122K