105R-151JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-151JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
lomakkeissa: 105R-151JS.pdf
  • Viesti
105R-151JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-151JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14552 pcs Tietolomake 105R-151JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-151JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 150nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 440MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 150nH Unshielded Inductor 775mA 160 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 160 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 775mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105R-152FS
105R-152FS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Varastossa: 6175 pcs
ladata: 105R-152FS.pdf
RFQ
105R-151KS
105R-151KS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 150NH 775MA 160 MOHM
Varastossa: 15749 pcs
ladata: 105R-151KS.pdf
RFQ
105R-151J
105R-151J