105R-182FS
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-182FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
lomakkeissa: 105R-182FS.pdf
  • Viesti
105R-182FS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-182FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5314 pcs Tietolomake 105R-182FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-182FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 1.8µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 90MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1.8µH Unshielded Inductor 250mA 1.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 1.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105R-182J
105R-182J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 1.8UH 250MA 1.5 OHM
Varastossa: 18190 pcs
ladata: 105R-182J.pdf
RFQ
105R-181MS
105R-181MS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Varastossa: 20741 pcs
ladata: 105R-181MS.pdf
RFQ
105R-182F
105R-182F
ladata: 105R-182F.pdf
105R-181K
105R-181K