105R-221JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-221JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM
lomakkeissa: 105R-221JS.pdf
  • Viesti
105R-221JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-221JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 220NH 675MA 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 14929 pcs Tietolomake 105R-221JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-221JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 220nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 360MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 220nH Unshielded Inductor 675mA 210 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 675mA Nykyinen - värikylläisyys -