105R-271JS
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-271JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
lomakkeissa: 105R-271JS.pdf
  • Viesti
105R-271JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-271JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15603 pcs Tietolomake 105R-271JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-271JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 270nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 330MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 270nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 650mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105R-271KS
105R-271KS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 270NH 650MA 230 MOHM
Varastossa: 19525 pcs
ladata: 105R-271KS.pdf
RFQ
105R-271J
105R-271J
valmistajat: API Delevan