105R-331JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-331JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM
lomakkeissa: 105R-331JS.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
105R-331JS: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-331JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 16533 pcs Tietolomake 105R-331JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 35 @ 25MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-331JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 25MHz induktanssi 330nH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 280MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330nH Unshielded Inductor 620mA 250 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 620mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
105R-332G
105R-332G
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2 OHM
Varastossa: 9097 pcs
ladata: 105R-332G.pdf
RFQ
105R-331J
105R-331J
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 330NH 620MA 250 MOHM