105R-332J
Tuote-esittely
Osa numero: 105R-332J
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2 OHM
lomakkeissa: 105R-332J.pdf
  • Viesti
105R-332J: n tekniset tiedot
Osa numero 105R-332J Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17713 pcs Tietolomake 105R-332J.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 105R
Arvioinnit - Q @ Freq 25 @ 7.9MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 105R-332J TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 7.9MHz induktanssi 3.3µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 62MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Inductor 210mA 2.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 210mA Nykyinen - värikylläisyys -