108-123JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 108-123JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD
lomakkeissa: 108-123JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
108-123JS: n tekniset tiedot
Osa numero 108-123JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 19062 pcs Tietolomake 108-123JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108
Arvioinnit - Q @ Freq 36 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108-123JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 12µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 26MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Inductor 79mA 4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 79mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
108-123H
108-123H
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD
Varastossa: 12315 pcs
ladata: 108-123H.pdf
RFQ
108-123FS
108-123FS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 6662 pcs
ladata: 108-123FS.pdf
RFQ
108-153G
108-153G
Kuvaus: FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
ladata: 108-153G.pdf
108-123K
108-123K
ladata: 108-123K.pdf
ladata: 108-123G.pdf
108-123J
108-123J