108-153HS
Tuote-esittely
Osa numero: 108-153HS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
lomakkeissa: 108-153HS.pdf
  • Viesti
108-153HS: n tekniset tiedot
Osa numero 108-153HS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 11568 pcs Tietolomake 108-153HS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±3%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108-153HS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 15µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 24MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 15µH Unshielded Inductor 79mA 4.2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4.2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 79mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
108-153JS
108-153JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 15UH 79MA 4.2 OHM SMD
Varastossa: 20613 pcs
ladata: 108-153JS.pdf
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: CONN BANANA PLUG STD BLACK 14AWG
Varastossa: 34362 pcs
ladata: 108-1703-101.pdf
RFQ
108-153FS
108-153FS
valmistajat: API Delevan
ladata: 108-153FS.pdf
108-153K
108-153K
ladata: 108-153K.pdf
108-153GS
108-153GS
ladata: 108-153GS.pdf
Kuvaus: FIXED IND 12UH 79MA 4 OHM SMD
ladata: 108-123K.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: CONN BANANA PLUG STD RED 14AWG
ladata: 108-1702-101.pdf
108-153G
108-153G