108-223JS
Tuote-esittely
Osa numero: 108-223JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
lomakkeissa: 108-223JS.pdf
  • Viesti
108-223JS: n tekniset tiedot
Osa numero 108-223JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 18387 pcs Tietolomake 108-223JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108-223JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 22µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 19MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Inductor 57mA 7.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 57mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
108-223K
108-223K
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Varastossa: 19927 pcs
ladata: 108-223K.pdf
RFQ
108-223GS
108-223GS
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 7474 pcs
ladata: 108-223GS.pdf
RFQ
108-223J
108-223J