108-273FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 108-273FS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
lomakkeissa: 108-273FS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
108-273FS: n tekniset tiedot
Osa numero 108-273FS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5405 pcs Tietolomake 108-273FS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±1%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108
Arvioinnit - Q @ Freq 32 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108-273FS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 27µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 14MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 27µH Unshielded Inductor 55mA 8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 8 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 55mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
valmistajat: Bel
Kuvaus: CONN BANANA JACK STD RED 16AWG
Varastossa: 115740 pcs
ladata: 108-2302-801.pdf
RFQ
108-273JS
108-273JS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD
Varastossa: 17000 pcs
ladata: 108-273JS.pdf
RFQ
108-273G
108-273G
valmistajat: API Delevan
ladata: 108-273G.pdf
valmistajat: Bel
Kuvaus: CONN JACK BANANA INSULATED RED
ladata: 108-2302-621.pdf
108-273GS
108-273GS
ladata: 108-273GS.pdf
Kuvaus: YELLOW RIB-LOC BANANA JACK
108-273J
108-273J
ladata: 108-273J.pdf
108-273HS
108-273HS
ladata: 108-273HS.pdf
Kuvaus: CONN BANANA JACK STD BLACK 16AWG
Kuvaus: BLUE RIB-LOC BANANA JACK
108-273H
108-273H
ladata: 108-273H.pdf
Kuvaus: CONN JACK BANANA INSULATED BLACK
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna