108-473JS
Tuote-esittely
Osa numero: 108-473JS
Valmistaja / merkki: API Delevan
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
lomakkeissa: 108-473JS.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
108-473JS: n tekniset tiedot
Osa numero 108-473JS Valmistaja API Delevan
Kuvaus FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 15491 pcs Tietolomake 108-473JS.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
suojaus Unshielded Sarja 108
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.5MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard, 2 Lead
Muut nimet 108-473JS TR 2000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Iron Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.5MHz induktanssi 47µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.075" (1.91mm) Taajuus - Self Resonant 9MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 47µH Unshielded Inductor 36mA 19 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 19 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 36mA Nykyinen - värikylläisyys -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
108-473HS
108-473HS
valmistajat: API Delevan
Kuvaus: FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Varastossa: 11135 pcs
ladata: 108-473HS.pdf
RFQ
108-473K
108-473K
valmistajat: API Delevan
Varastossa: 19105 pcs
ladata: 108-473K.pdf
RFQ
108-563FS
108-563FS
Kuvaus: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
ladata: 108-563FS.pdf
108-473G
108-473G
ladata: 108-473G.pdf
108-473H
108-473H
ladata: 108-473H.pdf
108-473GS
108-473GS
ladata: 108-473GS.pdf
108-473J
108-473J